bodrumwedding.jpg

Bire Bir - ONe to one Workshop

yıl boyunca ulasılabilir olan bu workshop'da her türlü sorunuzu sorma fırsatınız olacak. uygun ortam ve zaman olusturulursa çekim gerçeklestirip gerçek zamanlı çözümlemeler yapacagız. workshop sonunda sizin içinizdeki yaratıcı süreci ve size ve markanıza uygun çözümlemeleri yeniden yorumlamıs olacagız. bu sayede kendinize uygun yaratıcı süreci yeniden kesfetmis olacaksiniz.

this workshop is available whole year for you to ask all your questions. one to one and benefit the creative process for your own business. if we can arrange a suitable place to meet we can also add a bit of shooting time if not skype sessions are always available. drop an email for further details!

detayli bilgi icin - for more info: yelizaticiphotography@gmail.com

 

 

 

Portfolyo Workshop, Bodrum

2 gün boyunca  bodrum'da istisnai projeler ile birlikte workshop’a özel tasarlanmış düğün konseptinde, detaylı portfolyo çekimi sizi bekliyor. çekimler öncesi portfolyonuzu ve çekim tarzınızı destekleyici teknik ve sektörel bilgi aktarımlarının da yapılacağı bu workshop maximum 10 kişilik samimi bir ortamda gerçeklesecektir. 

mevcut ya da olusturmak istediginiz isinizi ve markanizi daha ileriye tasimak icin yapacaginiz güzel bir egitim yatirimi olacaktir.  2018 tarihlerinde yapılacak bu workshop katılımcı sayısı kısıtlı oldugu icin en kısa zamanda iletisime gecmenizi öneririm. 

detayli bilgi icin: yelizaticiphotography@gmail.com

 


2017 Bodrum portfolio workshop highlights

flowers&planning: @istisnaiprojeler | hair and make up: @unitemakeupandhair | invitations: @bengandbengdesign | ribbons, toppers: @lepetitmariage | cake: @secilezel |  gown: @atolyemariposa | jewelry: @cleajewelry